Rekrutacja! WOLONTARIAT na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych

Rekrutacja! WOLONTARIAT na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych

Zgłoszenia do końca czerwca 2018. 

Zapraszamy chętnych do zgłaszania się na wolontariat podczas 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Wielkie wrześniowe wydarzenie, na którym spotkać można najważniejszych twórców polskiego kina, trwa 6 dni, 144 godziny, 8 640 minut. By przebiegało perfekcyjnie, potrzebuje wolontariuszy! Rozpoczęliśmy rekrutację.

Wolontariat podczas FPFF to wyjątkowa okazja, by sprawdzić się i zdobyć doświadczenia w pracy w różnorodnych obszarach związanych z organizacją i przebiegiem Festiwalu - KLIKNIJ, uczestniczyć w pokazach filmowych i spotkaniach z twórcami, poznać ludzi zakochanych w kinie.

Pomoc wolontariuszy będzie niezbędna w terminie od 15 do 23 września 2018 roku. Wszystkich zainteresowanych wolontariatem prosimy o zapoznanie się z informacjami i wypełnienie ankiety: KLIKNIJ.

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 czerwca 2018 roku.

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt mailowy: wolontariat@festiwalgdynia.pl. Ze względu na dużą liczbę otrzymywanych wiadomości w temacie prosimy wpisywać: "Wolontariat 43. FPFF -..." (w miejscu kropek sprawa, której dotyczy wiadomość).