NEWSLETTER

MIKOŁAJKI W KRAINIE LODU. Film i Science Show. Pokazy dla grup zorganizowanych

MIKOŁAJKI W KRAINIE LODU. Film i Science Show. Pokazy dla grup zorganizowanych

Gdyńskie Centrum Filmowe oraz Centrum Nauki Experyment zapraszają szkolne grupy zorganizowane na Mikołajki w Kinie Studyjnym GCF – w piątek, 6 grudnia 2019 roku, o godzinie 8.30, 9.00, 10.30 i 11.00. W programie pokaz filmu „Kraina Lodu II”, będącego długo oczekiwaną kontynuacją hitu Disneya, oraz magiczne Science Show.Rezerwacje wyłącznie grupowe pod numerem telefonu: 


570 366 391


Cena biletu: 17 złotych (opiekunowie grup bezpłatnie)O filmie:


Dlaczego Elsa urodziła się obdarzona magiczną mocą? Odpowiedź na to pytanie nie daje jej spokoju i... zagraża całemu królestwu! Dlatego razem z Anną, Kristoffem, Olafem i Svenem wyruszają w niebezpieczną i niezwykłą podróż. Czy ta wyprawa odmieni życie bohaterów? Czego się podczas niej dowiedzą? Jakie przygody przeżyją? W oscarowej "Krainie lodu" Elsa bała się, że jej moc jest zbyt potężna i może doprowadzić do katastrofy. W drugiej części musi mieć nadzieję, że ta moc będzie wystarczająca, aby przezwyciężyć problemy, które napotka. Czy tak się stanie?O pokazie:


Zainspirowane filmem dzieci poznają lodowe ciekawostki, pobawią się suchym lodem i sprawdzą, czy azot da się zamrozić. Wspólnie stworzą sztuczny śnieg i doprowadzą do… zlodowacenia. Gorąco zapraszamy!